XV teatrifestival SAVILIND toimub 11. mail 2017. aastal  Tartu Sadamateatris (vaata asukoht google.com KAARDIL)

Lisainformatsioon See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja telefonil +372 56638942 (Katrin Luts)

Ajakava

 

09.30-10.00            registreerumine

10.00                      avatseremoonia-                                      

10.15       Tartu Emajõe Kool

                               M. Koorik „Ameerika hamburger”

                               Juhendaja: Maarja Koorik

10.40       Tartu Kroonuaia Kool                                                          

                               J. Kangilaski ainetel „Kaval-Ants ja vanapagan”

                               Juhendaja: Heidi Öövel

11.10       Jelgava I Internaatkool

                              Rahvajutu põhjal  „Must Loss"

                               Juhendaja: Dace Ekša

11.25       Laagna Lasteaed- Põhikool

                               I. Tera „Isevärki koolitund”

                               Juhendaja: Riina Vaas

11.40       Tallinna Tondi Põhikool                                    

                               E. Niit “Jänesepoeg, kes kartis magama jääda”                                  

                               Juhendaja: Helen Laater Käänik

11.55       Nurme Kool

                               V. Sõelsepa järgi L. Kõrm „Juhtum Aias”

                               Juhendaja: Laivi Kõrm

12.05       Pärnu Toimetulekukool

                               A. Kivirähk „Konna musi”

                               Juhendaja: Anu Saare

12.30       Porkuni Kool

                               P. Raua ainetel „Igaühel on oma saladus”

                               juhendaja: Silva Tölpt

13.00 – 13.45     LÕUNA   

13.45       Tallinna Tugikeskus Juks                                                

                                M.Damiani ainetel Z. Mellov "Kloun ütleb EI"

                                Juhendaja: Zoja Mellov

14.20       Tallinna Kadaka Põhikool

                               L. Hainsalu „10 kooki”

                               Juhendaja: Ljudmila Drozdova

14.40       Kallemäe Kool                                                     

                               E. Vilde järgi L.Gustavson „Vigased pruudid”    

                               Juhendajad: Signe Stern, Liivia Aavik

15.05       Kiigemetsa Kool   

                               H. Männi järgi K. Sunts „Sõprus on kõige toredam asi”                     

                               Juhendaja: Kaire Toming

15.25       Tartu Maarja Kool

                               M. Keräneni järgi I. Sargla „Supilinna Salaselts”

                               Juhendaja: Irene Sargla

15.55       Turu Samppalinna Kooli tansugrupp Girls! Girls! Girls!

                               Grupitöö „Dance is Multi-cultural Friendship”

                               Juhendaja: Anita Kivinen

16.10       Kärdla põhikooli Kõpu õppekoht

                L. Raudsik „Kevadpidu metsas”

                Juhendajad: Svetlana Reinmets, Kaja Kässer

16.40       Kosejõe Kool                                                       

                V. Sutejev “Kes ütles „näu”?”

                Juhendaja: Aime Pekki

17.00       Viljandi Kaare Kool

                               Vendade Grimmide järgi „Hans ja Grete”

                               Juhendaja: Griseldis Künnapuu

17.30       Kammeri Kool                                                     

                                A.H.Tammsaare ainetel „Tähtis päev”

                                Juhendaja: Laine Välbe

17.55       Lahmuse Kool                                                    

               K. Saar „Koos me võidame”

               Juhendaja: Kaja Saar  

18.15       Vaeküla Kool

                                   Vendade Grimmide järgi I. Kullamägi „Lumivalgeke””

                                   Juhendaja: Iris Kullamägi                    

18.25- 19.25  žürii teeb otsust

Lastele DISCO,  juhendajatele ümarlaud (tagasiside, lavastuste analüüs)

19.25       LÕPETAMINE

 





 

Eesti 100

Toetajad