XII Savilind (15.mai 2014)

Festivali avasõnavõtud:
Tartu linnapea Urmas Klaas
"Vanemuise" näitleja Karol Kuntsel
Tartu Kroonuaia Kooli direktor Ain Ostrat

Osalejad:

Tartu Kroonuaia Kool                                                        

K. Soans „Kelleks saada?“

Juhendaja : Katrin Luts                    

Kallemäe Kool                                                  

T. Egner “Kardemoni linna röövlid”                              

Juhendaja: Signe Stern

Tallinna Laagna Lasteaed- Põhikool         

O. Tanner “Uuele on vaja õpetust”

Juhendaja: Riina Vaas

Tallinna Tondi Põhikool                                  

L. Kruusimäe “Koolipoisi mure”                                    

Juhendajad: Maire Paluveer; Eve Adelbert

Tartu Maarja Kool                                                           

”Helisev Muusika”

Juhendaja: Irene Sargla, Karmen Linnamägi

Kallemäe Kool                                                  

vene muinasjutu ainetel L. Aavik „Lugu poisist,kes otsis sõpra””

Juhendaja: Liia Aavik

Tartu Emajõe Kool                                                          

M. Jürgenson “Ostetud sõbrad”

Juhendaja: Maila Jürgenson

Valga Jaanikese Kool                                    

S. Silversteini ainetel „Elu ring”

Juhendaja: Külli Alumäe

Ämmuste Kool                                                 

M. Lehto „Keisri rebasejaht”

Juhendaja: Heli Almre

Vaeküla Kool                                                    

Z.Mellov „Printsess Sinikelluke”

Juhendaja: Leelo Veski, Iris Kullamägi

 Raikküla Kool                                                  

V. Koržets „Koll Kalli!”

Juhendaja: Sigre Luisk

Kiigemetsa Kool                                                              

T. Egneri ainetel „Kardemoni linna kolm röövlit- Kasper, Jesper ja Jonatan”                    

Juhendaja: Kaire Toming

 Kosejõe Kool                                                   

K. Kumberg “Virtuaaljõuluõhtu”

Juhendaja: Aime Pekki

Tallinna Kadaka Põhikool                                             

L. Drozdova „Kõige parem”

Juhendaja: Ljudmila Drozdova

Nurme Kool                                                       

L. Kõrm “Joosepi lugu”

Juhendaja: Laivi Kõrm

Ämmuste Kool                                                 

E. Tarum „Lähme maale”

Juhendaja: Helle Märtson

Kammeri Kool                                                  

A. Lindgren „Kuidas me Annaga poes käisime”

Juhendaja: Laine Välbe

Nurme Kool                                                       

„Kole töö”

Juhendaja: Hulda Paukku

Lahmuse Kool                                                  

K. Saar „Sa suudad”

Juhendaja: Kaja Saar

 

 

 Žürii:
Maret Oomer (Eesti Harrastusteatrite Liit)

Mall Türk („Vanemuise” noorsootöö juht)
Margit Salmar (Rahvakultuuri Keskuse toetusprogrammide osakonna juhataja)
Urmas Lennuk (lavastaja)

Toetajad:

Tartu Kultuurkapital
EV Kultuurkapital
Haridus- ja Teadusministeeriumi HMN
Lasita Maja AS
Henkel Balti OÜ
Klubi Inner Wheel
Anvol OÜ
A.Le Coq AS
Tartu Tarbijate Kooperatiiv
Raadio „Elmar”
„Greif” OÜ
"Balbiino” OÜ
"Olde Hansa"
"Gustav"
Tartu Kultuuriaken

 

  Festivali fotod leiate aadressil: http://savilind.tartu.ee/album2014/

 

Eesti 100

Toetajad